Föremål som liknar Ahlgren
1038 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 20 maj 2024
1037 Oljemålning
Såld: 1.500 kr
Såldes den 6 maj 2024
3401 Kaffeservisdelar
13 delar, keramik, Anette Danielsson-Dahlgren, Skåne
Såld: 300 kr
Såldes den 22 april 2024
7143 Färgetsning
Såld: 500 kr
Såldes den 25 mars 2024
5158 Oljemålning
Såld: 3.400 kr
Såldes den 11 mars 2024
3431 Oljemålning
Såld: 1.700 kr
Såldes den 26 februari 2024
6318 Akvareller
Såld: 700 kr
Såldes den 9 oktober 2023
2002 Oljemålning
Såld: 2.600 kr
Såldes den 25 september 2023
4054 Blandteknik
Såld: 400 kr
Såldes den 14 augusti 2023