4578 Brevpress
Såld: 300 kr
Såldes den 19 april 2021 -
9442 Färglitografi
Såld: 250 kr
Såldes den 17 april 2017 -
4191 Färglitografi
Såld: 400 kr
Såldes den 20 mars 2017
4074 Etsning
Såld: 1.700 kr
Såldes den 31 oktober 2011 -
8044 Blombord + tid..
Såld: 350 kr
Såldes den 30 maj 2011