Föremål som liknar docka
3042 Barbie
Såld: 1.900 kr
Såldes den 8 januari 2024
9192 Leksak
Hund (Nickedocka), Tyskland. Längd: 30 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 18 december 2023
6516 Oljemålning
Såld: 900 kr
Såldes den 8 maj 2023
4026 Klädställning
Skyltdocka, metall. Höjd: 150
Såld: 600 kr
Såldes den 25 april 2022
5384 Vaser
1 par + Nickedocka, cloisonné. Höjd: 10-17 cm
Såld: 250 kr
Såldes den 14 mars 2022
8129 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 8 februari 2021
3201 Oljemålning
Såld: 1.100 kr
Såldes den 16 november 2020
4257 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 12 oktober 2020
4651 Oljemålning
Edit Ekman, Docka. Signerad. Olja på pannå, 24x29 cm
Såld: 400 kr
Såldes den 13 juli 2020