9162 Burkar
Såld: 2.400 kr
Såldes den 11 september 2023 -
4249 Facklitteratur
Såld: 1.500 kr
Såldes den 14 augusti 2023 -
6179 Kungaporträtt ..
Såld: 2.200 kr
Såldes den 19 juni 2023
3115 Skulptur
Såld: 4.800 kr
Såldes den 12 december 2022 -
2081 Litografier
Såld: 1.500 kr
Såldes den 25 april 2022 -
6318 Bestick
Såld: 700 kr
Såldes den 29 november 2021
2009 Etsningar
Såld: 700 kr
Såldes den 22 mars 2021 -
5388 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 12 oktober 2020 -
2474 Grafiska blad
Såld: 700 kr
Såldes den 18 maj 2020