Föremål som liknar 4 st
9062 Parti linneduk..
Såld: 300 kr
Såldes den 3 juni 2024
3004 Champagneglas
Såld: 800 kr
Såldes den 3 juni 2024
3166 Stolar
4 st, 1800-tal, Gustaviansk stil, bemålade
Såld: 100 kr
Såldes den 3 juni 2024
3277 Grafiska blad
Såld: 150 kr
Såldes den 3 juni 2024
9379 Färgetsningar
Såld: 150 kr
Såldes den 3 juni 2024
9183 Pallar
Såld: 100 kr
Såldes den 3 juni 2024
3369 Syltkrukor
4 st, bland annat Rörstrand. Höjd: 12-24 cm
Såld: 200 kr
Såldes den 3 juni 2024
3370 Ytterfoder
Såld: 800 kr
Såldes den 3 juni 2024
9353 Matsalsgrupp
Såld: 700 kr
Såldes den 3 juni 2024