Föremål som liknar 2 st
9015 Tallrikar
Såld: 450 kr
Såldes den 3 juni 2024
3239 Piedestal
med 2 stenskivor. Höjd: 67 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 3 juni 2024
9366 Skålar
Såld: 100 kr
Såldes den 3 juni 2024
3398 Skrin
Såld: 400 kr
Såldes den 3 juni 2024
3176 Pallar
2 st, bemålade. Höjd: 44-60 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 3 juni 2024
3039 Ytterfoder
2 st, Betong Dia- 34-36, höjd: 25-30 ca
Såld: 1.400 kr
Såldes den 3 juni 2024
3305 Akvareller
Såld: 250 kr
Såldes den 3 juni 2024
3257 Färglitografi
Såld: 350 kr
Såldes den 3 juni 2024
9265 Färglitografier
Såld: 100 kr
Såldes den 3 juni 2024