2123 Litografi
Å Holm, 107/200, signerad, bladets mått: 17x24
Såld: 100 kr
Såldes den 12 mars 2012 -
5422 Akvarell
Ã… Holmqvist, 1965, Regatta, 13x21
Såld: 250 kr
Såldes den 25 mars 2008 -
5250 Träsnitt
3 st. Ã… Holm
Såld: 550 kr
Såldes den 8 september 2003
5217 Färglitografi
Ã… Holm, 4/25, 1955, 42x27
Såld: 350 kr
Såldes den 24 februari 2003