KONST / Litografier / Färglitografi 16165174
nr 1616 5174
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 41/135, daterad 1987-9, "stadsrum" mm: 39x45 cm, yttermått inklusive ram: 60x65 cm
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 april 2024
kl 20:26:38
27/4 10:20:23