KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 16185009
nr 1618 5009
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 2/25, daterad 82. Bildmått: 25x55 cm, yttermått inklusive ram: 43x72 cm
Utrop:
500 kr
måndag 6 maj 2024
kl 19:15:23
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén