KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12342399

nr 1234 2399

Gustaf Cedergren, kust med hus, omkring 1900, signerad. Olja på duk, 63x89

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 11 februari 2019
kl 20:48:08