KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16218099
nr 1621 8099
Garibaldi Lindberg
(1863-1957), Sverige
Etsning, Signerad, "bågskytten". Bildmått: 24x17cm, yttermått inklusive ram: 44x35cm
Garibaldi Lindberg, född 1863, död 1957, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 maj 2024
kl 18:43:58
15/5 22:32:23
Garibaldi Lindberg
Läs mer om Garibaldi Lindberg