KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 16196050
nr 1619 6050
Einar Nerman
(1888-1983), Sverige
Tusch, "Känn dig själf" Dramaten. Signerad, daterad 1910. Bildmått: 27x16, yttermått inklusive ram. 42x30 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 13 maj 2024
kl 18:57:23
300 kr
350 kr
400 kr
Einar Nerman
Läs mer om Einar Nerman