KONST / Litografier / Grafiskt blad 16182047
*
nr 1618 2047
Annika Elisabeth von Hausswolff
(f. 1967), Sverige
Grafiskt blad, Utan titel, 2021. Signerad, numrerad 11/50, daterad 2021. Digitalt collage. Fine art print på matt bomullspapper. Ur "Edition no 7" för Moderna Museets vänner 2021. Bildmått: ca 42x30 cm. Bladets mått: 48x33cm, oramat löst blad i en specialdesignad förpackning
Annika Elisabeth von Hausswolff, svensk fotograf och bildkonstnär född i Göteborg 1967.
Följerätt
Utgick
Sista tid för bud online:
måndag 6 maj 2024
kl 19:33:58
- Konstnär/Designer
Annika Elisabeth von Hausswolff
Annika Elisabeth von Hausswolff, svensk fotograf och bildkonstnär född i Göteborg 1967.
Läs mer om Annika Elisabeth von Hausswolff
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: digitalt collage grafiskt blad litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige utan titel
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
3 juni kl 20:46
-
9114 Färglitografi
Bengt Ã…berg (f. 1941), Sverige. Komposition. Signe..//
Auktionen avslutas
om en vecka
3 juni kl 20:26
-
3116 Färglitografi
Einar Jolin (1890-1976), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
3 juni kl 19:23
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
om en vecka
3 juni kl 20:29
-
3182 Färglitografi
Karl Momen (f. 1935), Sverige. Signerad, numrerad ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
3 juni kl 20:01
-
9271 Färglitografi
Peter Dahl (1934-2019), Sverige. "Modelltecknaren"..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
3 juni kl 20:10
*
Annika Elisabeth von Hausswolff
Annika Elisabeth von Hausswolff, svensk fotograf och bildkonstnär född i Göteborg 1967.
Läs mer om Annika Elisabeth von Hausswolff
nr 1618 2047
Annika Elisabeth von Hausswolff
(f. 1967), Sverige
Grafiskt blad, Utan titel, 2021. Signerad, numrerad 11/50, daterad 2021. Digitalt collage. Fine art print på matt bomullspapper. Ur "Edition no 7" för Moderna Museets vänner 2021. Bildmått: ca 42x30 cm. Bladets mått: 48x33cm, oramat löst blad i en specialdesignad förpackning
Annika Elisabeth von Hausswolff, svensk fotograf och bildkonstnär född i Göteborg 1967.
Följerätt | |
---|---|
Utgick |
|
Sista tid för bud online: |
måndag 6 maj 2024 |
- Konstnär/Designer
Annika Elisabeth von Hausswolff
Annika Elisabeth von Hausswolff, svensk fotograf och bildkonstnär född i Göteborg 1967.Läs mer om Annika Elisabeth von Hausswolff
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: digitalt collage grafiskt blad litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige utan titel
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
3 juni kl 20:46 -
9114 Färglitografi
Bengt Ã…berg (f. 1941), Sverige. Komposition. Signe..//
Auktionen avslutas
om en vecka
3 juni kl 20:26 -
3116 Färglitografi
Einar Jolin (1890-1976), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
3 juni kl 19:23
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
om en vecka
3 juni kl 20:29 -
3182 Färglitografi
Karl Momen (f. 1935), Sverige. Signerad, numrerad ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
3 juni kl 20:01 -
9271 Färglitografi
Peter Dahl (1934-2019), Sverige. "Modelltecknaren"..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
3 juni kl 20:10