KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 16107158
nr 1610 7158
Alf Ekberg
(f. 1945), Sverige
Skulptur, Signerad -88. Stengods, patinerad yta, delvis förgylld. Även signerad på träsockel. Höjd: 15 cm
Alf Ekberg, svensk skulptör född 1945.
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 1 april 2024
kl 18:07:23
300 kr
350 kr
Stengods