KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16108324
nr 1610 8324
John Carlsson
(1896-1979), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -71, Djurgårdsbron. Olja på pannå, 45x53 cm, yttermått inklusive ram: 57x66 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 1 april 2024
kl 20:51:17
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
John Carlsson
Läs mer om John Carlsson