KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 16108387
nr 1610 8387
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Träsnitt, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Såningsman. Signerad. Bildmått: 30x21, yttermått inklusive ram. 38x27 cm
Kondition: skadad
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 april 2024
kl 20:20:53
1/4 18:09:04
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson