KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Parti grafik 16108004
*
nr 1610 8004
Parti grafik
modell äldre, oramade lösa blad, Kopparstick, litografier, bildmått
Utrop:
500 kr
Såld:
1.300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 april 2024
kl 19:11:28
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/4 17:00:56
1
100 kr
1/4 18:31:14
2
1.100 kr
1/4 18:42:33
1
300 kr
1/4 18:42:33
2
350 kr (Budbetjänt)
1/4 18:42:44
1
400 kr
1/4 18:42:44
2
450 kr (Budbetjänt)
1/4 18:42:51
1
500 kr
1/4 18:42:51
2
600 kr (Budbetjänt)
1/4 18:42:58
1
700 kr
1/4 18:42:58
2
800 kr (Budbetjänt)
1/4 19:02:27
3
900 kr
1/4 19:02:27
2
1.000 kr (Budbetjänt)
1/4 19:02:30
3
1.100 kr
1/4 19:02:30
2
1.100 kr (Budbetjänt)
1/4 19:02:34
3
1.200 kr
1/4 19:06:28
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bildmått etsning etsningar grafik gravyr kopparstick litografier
-
5303 Etsning
Carl Larsson (1853-1919), Sverige. "Den glada fest..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:41
-
5215 Etsning
Evert Lundquist (1904-1994), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:16
-
2021 Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:57
-
4089 Etsning
Lennart Olausson (f. 1944), Sverige. Söder. Signer..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:32
-
2157 Etsning
Maud Comstedt (1920-1984), Sverige. "Bergvägg". Si..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:53
-
5301 Etsning
Maud Comstedt (1920-1984), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:38
*
Parti grafik
Läs om budbetjänten
nr 1610 8004
Parti grafik
modell äldre, oramade lösa blad, Kopparstick, litografier, bildmått
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 1.300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 april 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
1/4 17:00:56 | 1 | 100 kr |
1/4 18:31:14 | 2 | 1.100 kr |
1/4 18:42:33 | 1 | 300 kr |
1/4 18:42:33 | 2 | 350 kr (Budbetjänt) |
1/4 18:42:44 | 1 | 400 kr |
1/4 18:42:44 | 2 | 450 kr (Budbetjänt) |
1/4 18:42:51 | 1 | 500 kr |
1/4 18:42:51 | 2 | 600 kr (Budbetjänt) |
1/4 18:42:58 | 1 | 700 kr |
1/4 18:42:58 | 2 | 800 kr (Budbetjänt) |
1/4 19:02:27 | 3 | 900 kr |
1/4 19:02:27 | 2 | 1.000 kr (Budbetjänt) |
1/4 19:02:30 | 3 | 1.100 kr |
1/4 19:02:30 | 2 | 1.100 kr (Budbetjänt) |
1/4 19:02:34 | 3 | 1.200 kr |
1/4 19:06:28 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bildmått etsning etsningar grafik gravyr kopparstick litografier
-
5303 Etsning
Carl Larsson (1853-1919), Sverige. "Den glada fest..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:41 -
5215 Etsning
Evert Lundquist (1904-1994), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:16 -
2021 Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:57
-
4089 Etsning
Lennart Olausson (f. 1944), Sverige. Söder. Signer..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:32 -
2157 Etsning
Maud Comstedt (1920-1984), Sverige. "Bergvägg". Si..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 20:53 -
5301 Etsning
Maud Comstedt (1920-1984), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:38