KONST / Litografier / Litografi 7334579
nr 733 4579
Nisse Zetterberg
(1910-1986), Sverige
Litografi, Nisse Zetterberg (1910-1986), 172/360, signerad, motivets mått: 38x48
Nisse Zetterberg, född 1910 i Stockholm, död 1986, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 januari 2012
kl 19:30:47
9/1 19:25:47
Nisse Zetterberg
Läs mer om Nisse Zetterberg