ÖVRIGT / Leksaker / Leksaksbil 16108248
nr 1610 8248
Leksaksbil
Schuco, "Avståndsstyrda bilen", originalkartong medföljer. Längd: 10 ca
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 1 april 2024
kl 19:51:34
27/3 11:52:50
300 kr
30/3 10:06:42