KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 8652369
nr 865 2369
Evy Låås
(1923-1999), Sverige
Akvareller, 2 st. Evy Låås (1923-1999), fåglar, signerade, motivet: 30x35
Evy Låås, född 1923, död 1999, svensk målare, tecknare och författare.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 16 december 2013
kl 20:45:06
250 kr
150 kr
250 kr
400 kr
400 kr
Evy Låås
Läs mer om Evy Låås