KONST / Litografier / Färglitografi 7335469
nr 733 5469
Jonas Fredén
(1959-2020), Sverige
Färglitografi , Jonas Fredén (f. 1959), 6/200, motivets mått: 30x42, signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 9 januari 2012
kl 19:53:49
100 kr
200 kr
200 kr
Jonas Fredén
Läs mer om Jonas Fredén