MÖBLER / Bord / Bord 16108188
nr 1610 8188
Bord
omkring 1900, snördekor. Diameter: 76 cm, höjd: 73 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 1 april 2024
kl 20:43:44
28/3 15:21:59
100 kr
30/3 23:44:35