KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 7388125
nr 738 8125
Astrid Allinge
(f. 1915), Sverige
Pastell, Astrid Allinge (f. 1915), segelskuta, signerad Astrid Allinge, ramens innermått: 39x32
Astrid Allinge, Signatur Aage, svensk målare född i Stockholm 1915.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 januari 2012
kl 19:37:02
29/1 12:31:38
Astrid Allinge
Läs mer om Astrid Allinge