ÖVRIGT / Smycken / Hängsmycke 8652123
nr 865 2123
Hängsmycke
20-tal, Silver & bergkristall
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 16 december 2013
kl 19:10:59
200 kr
150 kr
250 kr
350 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver
Hängsmycke
nr 865 2123
Hängsmycke
20-tal, Silver & bergkristall
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 350 kr |
måndag 16 december 2013 |
Silver
Silver