KONST / Litografier / Färglitografi 7336544
*
nr 733 6544
Gösta Gierow
(f. 1931), Sverige
Färglitografi , Gösta Gierow (f. 1931), 58/265, Komposition, motivets mått: 36 x 50
Kondition: fläckar
Gösta Gierow, svensk målare född i Bromma i Stockholm 1931.
Följerätt
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 januari 2012
kl 18:10:47
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/1 16:15:48
1
100 kr
9/1 17:04:22
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Gösta Gierow
Gösta Gierow, svensk målare född i Bromma i Stockholm 1931.
Läs mer om Gösta Gierow
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik gösta gierow komposition litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:58
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:22
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:56
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:52
*
Gösta Gierow
Kondition: fläckar
Gösta Gierow, svensk målare född i Bromma i Stockholm 1931.
Läs mer om Gösta Gierow
nr 733 6544
Gösta Gierow
(f. 1931), Sverige
Färglitografi , Gösta Gierow (f. 1931), 58/265, Komposition, motivets mått: 36 x 50
Kondition: fläckar
Gösta Gierow, svensk målare född i Bromma i Stockholm 1931.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 400 kr |
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 9 januari 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/1 16:15:48 | 1 | 100 kr |
9/1 17:04:22 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Gösta Gierow
Gösta Gierow, svensk mÃ¥lare född i Bromma i Stockholm 1931.Läs mer om Gösta Gierow
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik gösta gierow komposition litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:58
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:22 -
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:56 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:52