UR & KLOCKOR / Bordsur / Bordsur 8651337
nr 865 1337
Bordsur
Sent 1800-tal, figural, höjd: 40
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
450 kr
måndag 16 december 2013
kl 19:40:29
350 kr
350 kr
400 kr