BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 7383562
*
nr 738 3562
Takarmatur
keramik / metall, 1950-tal, höjd: 60
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 30 januari 2012
kl 19:01:51
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
29/1 12:30:49
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik ljuskronor metall takarmatur taklampa taklampor
-
3303 Takarmatur
korgmodell, prismor. Höjd: 75 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:05
-
4279 Takarmatur
mässing. Diameter: 34 cm
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:49
-
4007 Vägg/takarmatur
Arne Jacobsen (1902-1971), Danmark. För Louis Poul..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:55
*
Takarmatur
nr 738 3562
Takarmatur
keramik / metall, 1950-tal, höjd: 60
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 30 januari 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
29/1 12:30:49 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik ljuskronor metall takarmatur taklampa taklampor
-
3303 Takarmatur
korgmodell, prismor. Höjd: 75 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:05 -
4279 Takarmatur
mässing. Diameter: 34 cm
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:49 -
4007 Vägg/takarmatur
Arne Jacobsen (1902-1971), Danmark. För Louis Poul..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:55