KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7381088
nr 738 1088
Värdhusinteriör, 1800-tal, osignerad, ramens innermått: 24x35
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 30 januari 2012
kl 17:11:01
30/1 17:06:01