FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 8652211
nr 865 2211
ARMCHAIR
England, Chesterfield, wear, damages, repaired.
England, Chesterfield
Condition: slitage, skador, lagad
SEK 500
Monday December 16 2013
at 20:29:25
250 kr
300 kr
400 kr
500 kr