ÖVRIGT / Speglar / Spegel 8652556
nr 865 2556
20-tal, höjd: 114
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 december 2013
kl 20:06:11
15/12 13:53:27