KONST / Litografier / Färglitografi 16108104
nr 1610 8104
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad, numrerad Ea. Färglitografi. Bladets mått: 42x29 cm, yttermått inklusive ram: 61x47 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 april 2024
kl 19:33:46
1/4 18:18:28