MISCELLANEOUS / Jewellery / Earrings 8652118
nr 865 2118
EARRINGS
one pair, 1920-/30-tal, silver,
Ett par, 1920-/30-tal, Silver
400
SEK 150
Monday December 16 2013
at 18:07:46
100 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver
EARRINGS
nr 865 2118
EARRINGS
Ett par, 1920-/30-tal, Silver
Estimate: | 400 |
Sold: | SEK 150 |
Monday December 16 2013 |
Silver
Silver