1045 WATERCOLOUR
Sold: SEK 5600
Sold den 12 december 2022 -
1354 WATERCOLOUR
Sold: SEK 1700
Sold den 2 november 2020 -
2091 WATERCOLOURS
4 pcs. Ferdinand Boberg (1860-1946), 18x14,
Sold: SEK 3000
Sold den 30 oktober 2017
1326 WATERCOLOUR
Sold: SEK 1300
Sold den 17 maj 2010 -
2333 WATERCOLOUR (F)
signerad Ferdinand Boberg, Visby-37, 20x25,
Sold: SEK 2600
Sold den 2 november 2009 -
7199 Akvarell
Ferdinand Boberg, Riddarholmen, 1929, 15x21
Sold: SEK 2400
Sold den 28 november 2005