KONST / Litografier / Färglitografier 13977272
nr 1397 7272
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Färglitografier, 6 st, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerade, "Reflexion sur L evolution Temps", lösa blad i mapp, bladets mått: 67x53 cm
Utrop:
6.000 kr
Såld:
5.200 kr
måndag 17 maj 2021
kl 19:53:28
5.000 kr
4.200 kr
4.400 kr (Budbetjänt)
4.600 kr
4.800 kr (Budbetjänt)
5.000 kr
5.000 kr (Budbetjänt)
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann