KONST / Litografier / Färglitografi 13977269
nr 1397 7269
Bert-Johnny Nilsson
(1934-2004), Sverige
Färglitografi, 4 st, Signerad, daterad 1976, yttermått inklusive ram: 73x57 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 17 maj 2021
kl 19:48:04
100 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
Bert-Johnny Nilsson
Läs mer om Bert-Johnny Nilsson