KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 15206458
nr 1520 6458
Kopparstick
12 st, 1800-tal, Botaniska, handkolorerade, oramade lösa blad. Bildmått: 19x10 - 17x22 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 6 februari 2023
kl 19:46:21
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr