KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13767357
nr 1376 7357
Erik Olsson Sanda
(1919-2006), Sverige
Etsning, Erik Olsson Sanda (1919-2006), Gotland. Signerad, -69. Motivet: 22x49 cm, yttermått inklusive ram: 42x71 cm
Erik Olsson Sanda, svensk bildkonstnär född 1919, död 2006.
Utrop:
400 kr
Såld:
450 kr
måndag 1 februari 2021
kl 18:07:11
150 kr
400 kr
Erik Olsson Sanda
Läs mer om Erik Olsson Sanda