KONST / Litografier / Färgserigrafi 13588667
nr 1358 8667
Lennart Aschenbrenner
(f. 1943), Sverige
Färgserigrafi, Signerad, daterad 1980. Oramat löst blad. Bladets mått: 115x80,5 cm
Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 2 november 2020
kl 18:29:41
300 kr
350 kr
Lennart Aschenbrenner
Läs mer om Lennart Aschenbrenner