KONST / Litografier / Färglitografi 14775187
nr 1477 5187
Lars Melander
(f. 1939), Sverige
Signerad, numrerad 4/55, "floden". Färglitografi, bildmått: 17x30 cm, yttermått inklusive ram: 40x50 cm
Lars Melander, född 1939 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 4 juli 2022
kl 18:18:08
350 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
Lars Melander
Läs mer om Lars Melander