KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13746331
nr 1374 6331
Akvarell
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Marin, 23x39 cm. Ej signerad. Ej signerad. Ej signerad
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 25 januari 2021
kl 18:49:28
300 kr
450 kr
500 kr
600 kr