KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13636108
nr 1363 6108
Göran Brunius
(1911-2005), Sverige
Etsning, Falk. Signerad, numrerad 15/310, ca 34x24 cm
Göran Brunius, född 1911, död 2005, svensk målare och skulptör.
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 30 november 2020
kl 19:59:16
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
250 kr
Göran Brunius
Läs mer om Göran Brunius