KONST / Litografier / Färglitografier 13118309
nr 1311 8309
Leif Ahnlund
(f. 1949), Sverige
Färglitografier, 7st, Signerade, numrerade. Motivet: 44x58cm
Leif Ahnlund, svensk bildkonstnär född i Småland 1949.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 mars 2020
kl 20:29:56
24/2 22:00:13