nr 1397 7286
Allan Österlind
(1855-1938), Sverige
Flamencodansöser. Signerad. Akvarell, 50x40 cm, yttermått inklusive ram: 79x66 cm
Allan Österlind, svensk målare och skulptör född i Stockholm 1855, död 1938.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 17 maj 2021
kl 20:40:03
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Allan Österlind
Läs mer om Allan Österlind