nr 1343 7170
Bruno Ekström
(1941-1990), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 233/310, "Katarinavägen" Stockholm. Motivet: 33x24cm
Bruno Ekström, svensk bildkonstnär född 1941, död 1990.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 20:40:38
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
24 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Bruno Ekström
Läs mer om Bruno Ekström