KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14046097
nr 1404 6097
1700-/1800-tal, Fiolspelande kvinna, ej signerad. Olja på pannå, 36x25, yttermått inklusive ram: 53x41 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 21 juni 2021
kl 20:11:06
19/6 15:16:16
20/6 22:20:53