KONST / Litografier / Litografi 14834039
nr 1483 4039
Harry Kampf
(1926-1989), Sverige
Litografi, Signerad 1980, numrerad 20/100, "Väster bron", bildmått. Ca 34x42,5, yttermått inklusive ram. Ca 43,5x51,5 cm
Harry Kampf, svensk fotograf, född 1926, död 1989.
måndag 22 augusti 2022
kl 19:51:32