KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14193153
nr 1419 3153
J Sinko. Signerad, blomsterstilleben. Olja på pannå, 26x19cm, yttermått inklusive ram: 38x31cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 september 2021
kl 20:22:41
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
250 kr