KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13964158
*
nr 1396 4158
Oljemålning
Frederick James Knowles, tillskriven, ej signerad, påskrift a tergo. Olja på pannå, 55x43 cm, yttermått inklusive ram: 64x52 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 maj 2021
kl 20:13:09
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/5 16:44:47
1
300 kr
6/5 14:39:12
2
350 kr
9/5 10:52:14
3
500 kr
9/5 19:40:54
4
700 kr
9/5 20:54:32
5
800 kr
9/5 22:50:54
2
1.000 kr
10/5 19:59:55
5
1.000 kr
10/5 19:59:55
2
1.000 kr (Budbetjänt)
10/5 20:02:00
5
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad olja olja på pannå oljemålning oljemålningar påskrift a tergo
-
6163 Ojemålningar
2 st, Jan Ölander, Monogramsignerade, yttermått in..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 20:12
-
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 20:55
-
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 19:16
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 18:55
-
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Aktuellt bud: 2.000 kr
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 18:56
-
6119 Oljemålning
Anders Lindholm (f. 1962). Komposition. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 18:37
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1396 4158
Oljemålning
Frederick James Knowles, tillskriven, ej signerad, påskrift a tergo. Olja på pannå, 55x43 cm, yttermått inklusive ram: 64x52 cm
Utrop: | 700 kr |
---|---|
Såld: | 1.100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 10 maj 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
5/5 16:44:47 | 1 | 300 kr |
6/5 14:39:12 | 2 | 350 kr |
9/5 10:52:14 | 3 | 500 kr |
9/5 19:40:54 | 4 | 700 kr |
9/5 20:54:32 | 5 | 800 kr |
9/5 22:50:54 | 2 | 1.000 kr |
10/5 19:59:55 | 5 | 1.000 kr |
10/5 19:59:55 | 2 | 1.000 kr (Budbetjänt) |
10/5 20:02:00 | 5 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad olja olja på pannå oljemålning oljemålningar påskrift a tergo
-
6163 Ojemålningar
2 st, Jan Ölander, Monogramsignerade, yttermått in..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 20:12 -
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 20:55 -
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 19:16
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 18:55 -
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Aktuellt bud: 2.000 kr
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 18:56 -
6119 Oljemålning
Anders Lindholm (f. 1962). Komposition. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 18:37