6049 COFFEE POT
Skultuna, brass. Height: 23,
Sold: SEK 200
Sold den 3 maj 2021 -
4126 COFFEE POT
Skultuna bruk, metal, wooden handle. Height: 24 ca,
Sold: SEK 250
Sold den 26 april 2021 -
4034 COFFEE POT
Sold: SEK 350
Sold den 27 juli 2020
4109 COFFEE POT
+ chocolate pot, Skultuna. Height: ca 23,
Sold: SEK 300
Sold den 25 maj 2020 -
2620 COFFEE POT
Skultuna, 1800-tal, höjd: 21 cm,
Sold: SEK 100
Sold den 30 oktober 2017 -
7242 COFFEE POT
copper, Skultuna, 10 liter,
Sold: SEK 100
Sold den 3 maj 2010
5855 COFFEE POT
Sold: SEK 100
Sold den 5 oktober 2009 -
1761 Kaffekanna
Skultuna, mässing 1800-tal (skador)
Sold: SEK 100
Sold den 14 april 2008 -
7319 Kaffekanna
Skultuna bruk, Mässing, 1800-tal
Sold: SEK 400
Sold den 3 mars 2003