5068 OIL PAINTING
Sold: SEK 1500
Sold den 2 oktober 2023 -
4475 OIL PAINTING
19th century, Skepp i hamn, 16 x 22, slitage, skador.
Sold: SEK 1500
Sold den 20 april 2009
Föremål som liknar oljemålning Skepp i hamn
- Matches
- alla
- Show all